TR EN RU
Bir ucu Türkiye’de, diğer ucu Özbekistan’da olan ve tüm Dünya’yı çepeçevre saran bir ticari başarının adıdır New Way Group.

Ticarette güven ve istikrarı önceleyerek New Way Dış Ticaret ile yola başlanılan, uluslararası taşımacılıkta lider olma gayretiyle kurulan Big Way Logistics ile devam edilmiştir. Global dünyada kurulan kurumsal ortaklıklar için Trans Development Service şirketi kurulmuştur.

Tekstil sektöründe makineden yedek parçaya, iplikten boyaya kadar ihracat ve ithalatta öncü firma olma hedef ve idealiyle de Terra Textile kurulmuştur. Hepsi de çok önemli noktalarda konumlandırılmış dört şirketimizi NEW WAY GROUP çatısı altında toplayarak güç birliği amaçlanmıştır. İş, ticaret ve ortaklıklarımızda her zaman güvenilir, sürdürülebilir, memnuniyet odaklı ticaret anlayışı kabul edilmiştir.
KALİTE Verdiğimiz hizmetlerde, ürettiğimiz ya da partneri olduğumuz tüm ürünlerdeki ilk ve en önemli şart kalitedir. İhracat ve ithalat yaptığımız tüm ürünler uluslararası kalite standartlarını karşılamaktadır.
GÜVEN Uluslararası ticarette “güven” çok önemli bir yer tutmaktadır. Biz hukuki ve iktisadi tüm yazılı anlaşma ve kurallarla birlikte saygı, itimat, özen ve güven gibi ticari ahlak kurallarını da özümseyen bir şirketiz.
İSTİKRAR Sadece günümüz şartlarında değil, dün olduğu gibi bugün ve yarın da partner ve iş ortaklarımıza tüm yükümlülüklerimizi eksiksiz, tam ve en doğru şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz.
MEMNUNİYET Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’ni temel ilke olarak benimseyip Toplam Kalite Yönetimi prensiplerini de uygulayarak müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmekteyiz.

BİZDEN HABERLER
New Way Group CEO/Özbekistan İhracatçılar Birliği Türkiye Başkanı Bahtiyar Kalandarov TARIMKON Başkanı Hakan Yüksel ile bir toplantı gerçekleştirmiştir.
Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Müdürü Hurşit Nallı ile fidan alımı ve yetiştiriciliği konusunda memorandum...
Состоялась выставка продуктов питания и технологий пищевой промышленности CNR FOOD EXPO 2020.
"MÜSİAD EXPO 2020" açılışı
Güvenilir,hızlı,kurumsal çözüm ortağınız...
Siz arkanıza yaslanın, biz taşırız....
Küresel iş ve yatırım uzmanınız...
İlmik ilmik Dünyayı örüyoruz