TR EN RU
Uluslararası ticaretin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla kurulan NEW WAY DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.; Özellikle, Türkiye’deki firmalarla, yurtdışındaki firmaların çeşitli ürünlerde ticaret hacimlerini geliştirmesi ve kazançlı ilişkilerin kurulmasını sağlayan, benzeri az bulunan bir kuruluştur.

Türkiye ve yurtdışındaki imalatçılar / distribütörler nezdinde kurduğumuz karşılıklı ve güçlü ilişkiler, her iki tarafın da dış ticaretlerini inanılmaz şekilde güçlendirmekte ve artırmaktadır.

En derin seviyede kurduğumuz bu ilişkiler, kurumumuzun sahip olduğu aşağıdaki deneyimlere dayanır;

Hangi ürüne, hangi ülkeden, hangi zamanlarda talep geldiğini çok iyi biliyor olmak,
Ticari şirketlerin faaliyetlerini etkileyen iç ve dış faktörler hakkındaki deneyimlerimiz,
İşlemlerin en kısa zamanda tamamlanabilmesi için uyguladığımız stratejiler,
İthalat ve ihracat işlemlerinde azami sonuçlar elde edilmesini sağlayan tecrübeler,
Türk vergi ve dış ticaret mevzuatı ile gümrükleme konularındaki deneyimler.

İthalat ve ihracat sahasında rol alan firmamız, faydalı mineraller, kimyasal ürünler ve yapı malzemeleri gibi alanlarda uzmanlaşmıştır.

BDT ülkelerindeki faaliyet bölgelerimizin artması, ürün çeşitliliğinin sürekli artması ve satış cirolarının yukarı yönde artışı, doğru bir alanda, çok iyi çalıştığımızı anlatan bir göstergedir.

Misyonumuz; Kurduğumuz uluslararası ilişkilerde, tam zamanında ve en uygun fiyat kriterleriyle hareket ederek, her iki tarafa da maksimum seviyede kazanç sağlamak;

Uluslararası ilişkilerde üstlendiğimiz, en üst seviyede ilişki kurma ve iyi kazandırma rolümüzü en iyi şekilde yerine getirerek, ülkemizin dış ticaret yoluyla gelişmesine daha çok katkıda bulunmaktır.

Güvenilir,hızlı,kurumsal çözüm ortağınız...
Siz arkanıza yaslanın, biz taşırız....
Küresel iş ve yatırım uzmanınız...
İlmik ilmik Dünyayı örüyoruz