TR EN RU
Yatırım alanında danışmanlık hizmetleri veren, etkin iş yönetimi konularında uzmanlaşmış olan TDS Limited Şirketi, uluslararası finans kurumları ve ajanslarıyla işbirliği yapabilen az sayıdaki kuruluşlardan biridir.

Firmamız, Avrupalı yatırımcıların doğrudan temsilcisi olarak hem Özbekistan Cumhuriyeti ekonomisinin hızla büyüyen sektörleri hem de yenilikçi uygulamalar alanında gelişme potansiyeli olan şirketlerin iş projelerine yatırım çekmek için hizmetler sunmaktadır.

Türkiye’deki yatırım ortamının iyileştirilmesi ise hem yatırımcılar hem de özelleştirme yoluna gitmek isteyen devlet işletmeleri için stratejik “ufuklar” açmaktadır.

Bugün yatırım yapmak, iş geliştirme için yeni bir itici güçtür, bunlar yine de her iki taraf için belirli riskleri barındıran büyük ölçekli umut verici projelerdir.

TDS, iç ve dış elektrik temin sistemleri ile elektrikli ekipmanların yanı sıra elektrik montaj işleri ve tesislerin devreye alınması konusunda uzmanlaşmıştır. Başlangıç danışmanlık hizmetlerinden uygulama belgelerinin hazırlanmasına kadar müşteri için gereken ölçüde tüm projelendirme çalışmalarını yürütülmekte, gerektiğinde projeyi desteklemek için ek hizmetler de sunulmaktadır.

Avantajımız, iç pazardaki teknoloji ve proje hizmetleri konularına istisnai bir şekilde hâkim olmamız, azami düzeyde proje verimliliğine ulaşmak için projenin tüm teknolojik alanlarında en deneyimli ve yüksek kalifiyeli uzmanları çalıştırma fırsatının ve isteğinin bulunmasıdır.

Güvenilir,hızlı,kurumsal çözüm ortağınız...
Siz arkanıza yaslanın, biz taşırız....
Küresel iş ve yatırım uzmanınız...
İlmik ilmik Dünyayı örüyoruz